Доставка шашлыка


Вернуться   Форум ХабИнфО > Общие форумы > Чистый флейм

Чистый флейм Обо всём

Ответ
 
Опции темы
Старый 16.11.2007, 02:32   #1
cancel my fly
Меня уже все знают
 
Аватар для cancel my fly
 
Регистрация: 28.02.2007
Адрес: Київ, виноградар
Возраст: 35
Сообщений: 412
Спасибо 38 раз(а) в 23 постах
Вес репутации: 230
cancel my fly как роза среди колючекcancel my fly как роза среди колючекcancel my fly как роза среди колючекcancel my fly как роза среди колючекcancel my fly как роза среди колючекcancel my fly как роза среди колючекcancel my fly как роза среди колючекcancel my fly как роза среди колючекcancel my fly как роза среди колючекcancel my fly как роза среди колючекcancel my fly как роза среди колючек
По умолчанию Поради тим, хто хоче заговорити українською в побуті

я як завжди про мову( можете видалити якшщо не цікаво)

Можливо це як завжди нав*язливо з мого боку, але щойно натрапила на кілька речень про перехід з рос на укр...
згадала, що я рівно рік цим вже хворію...
і знаю що на форуміє є користувачі, які б хотіли так само,а є якась кількість тих хто в сім*ї говорить укр а з друзями рос...

вашій увазі....

Поради тим, хто хоче заговорити українською в побуті

Багато хоче відмовитися від російської, але не може – друзі, звички, комплекси, брак мовної
практики тощо. Я не знаю, "як треба", але можу дати кілька порад з власного досвіду:

1. Обмежуйте присутність російської навколо себе, відмовтеся від усього російськомовного, наскільки це можливо. Дивіться україномовні новини, читайте україномовні книжки, слухайте українську музику (до речі, у Києві вам в цьому допоможе радіо "Київ" 98.0 FM і продавці музики біля головпоштамту). Таким чином набереться не лише пасивний мовний запас, а й справжнє відкриття досі невідомої, неймовірно багатої культури.

2. Пишіть е-мейли друзям лише українською. Знищіть російську розкладку клавіатури – прекрасний спосіб позбутися спокуси перейти на "общєпонятний язик". Не бійтеся, що російська розкладка коли-небудь знадобиться. Літери "ы" та "э" за потреби можна набрати і за відсутності російської клавіатури (Alt+235, Alt+237). Нагородою за знищену зайву розкладку вам стане швидше перемикання з англійської на кирилицю.

3. Шукайте україномовного спілкування. Почніть з письмового – це легше (бо маєте час на обдумування слів, чого не має, коли говориш у реальному часі). Відвідуйте україномовні форуми: Майдан (https://www.maidan.org.ua), Домівка (https://www.domivka.net).

4. Буде складно почати говорити українською зі знайомими, спершу почніть говорити українською до незнайомих вам людей: у магазині, тролейбусі, на вулиці. Будьте завжди готові відповісти українською на запитання "котра година?", "як пройти?". Прислухайтеся до своєї мови, працюйте над помилками. Спершу ваша мова здаватиметься вам жахливою, дуже важливо не злякатися цього і не думати про те, що подумає про вас інша людина. Вже скоро ви говоритимете плинно.

5. Купіть великий російсько-український, а бажано ще й український тлумачний словник. Спілкуючись щодня ви зустрічатимете багато слів, переклад яких згадаєте не одразу. Не соромтеся користуватися словником.

6. Знайдіть досвідчених україномовних співрозмовників, знайдіть коло україномовного спілкування. Говоріть з українцями. Слухайте їхню мову. Це перші люди, з ким вам буде говорити легко. І не бійтеся, що ви припускатиметеся помилок. Вони все прекрасно розуміють. Багато хто з них колись теж говорив російською, проходив крізь те саме що й ви і пам‘ятає себе на вашому місці.

7. Залишився найскладніший і найвідповідальніший крок – починайте принципово говорити українською з російськомовними людьми. Завчасно підготуйтеся до відповіді на численні запитання знайомих, чому це ви раптом заговорили українською. Не бійтеся виглядати ненормальним в їхніх очах. Люди часто називають божевільними усіх, кого не розуміють – їм так легше. Не переймайтеся – ви в даному випадку розумієте більше за них. Нерозуміння старих знайомих з головою компенсується захопленням і повагою незнайомих людей та нових знайомих, які будуть у захваті від краси вашої мови та стійкості позиції.

Вам казали, що нечемно говорити до людини українською, якщо вона з вами говорить російською? Забудьте про чемність. Українська мова буде мертвою, якщо ви будете чемними з усіма. Ви говоритемете українською, щоб вони почули, що українською мовою можна говорити красиво. Більшість відчує сором за те, що не може говорити українською з вами. Це прекрасний привід для них замислитися над питанням своєї національної приналежності.

Скоро ви відчуєте, як складно говорити українською з людиною, яка говорить до вас російською. Адже під час діалогу ви автоматично використовуєте слова один одного. Треба навчитися не втрачати пильність, інакше виходитиме суржик

Говорячи з російськомовними, не бійтеся, що вас не розуміють. Перевірено: корінні росіяни, які ніколи не чули української, все прекрасно розуміють, якщо говорити повільно, пояснювати (українською ж) значення тих чи інших слів.

Не соромтеся того, що ви спершу не зможете висловити українською усе, що хотіли б – це мине, мозок перебудується. На це потрібно близько року. Цей рік – випробування на щирість вашого бажання говорити українською. Пройдіть це випробування. Буде складно, але тримайтеся – знову повернутися до російської і стати таким як усі ви завжди зможете. Не бійтеся тимчасово зрадити свою ідею. Якщо захочеться зробити перерву і відпочити, знову перейти на російську – не проблема. Це не страшно, відпочинете тиждень-другий і зробите другу спробу. У мене було саме так.
Вернуться на главную страницу

взято
https://ukrainian.newmail.ru/txt_pronons2.html
__________________
! Ежу не понятно !
cancel my fly вне форума   Ответить с цитированием
Старый 16.11.2007, 02:32
Старый 16.11.2007, 10:13   #2
Hiss
Местный разп#@$яй
 
Аватар для Hiss
 
Регистрация: 28.02.2007
Сообщений: 403
Спасибо 15 раз(а) в 10 постах
Вес репутации: 239
Hiss как роза среди колючекHiss как роза среди колючекHiss как роза среди колючекHiss как роза среди колючекHiss как роза среди колючекHiss как роза среди колючекHiss как роза среди колючекHiss как роза среди колючекHiss как роза среди колючекHiss как роза среди колючекHiss как роза среди колючек
Смех

хз, я вот не могу говорить по украински даже в универе с преподами по русски общаюсь, а насильно себя переключать влом да и смысла не вижу...короче не вышло с меня патриота
Hiss вне форума   Ответить с цитированием
Старый 16.11.2007, 11:33   #3
HardBarbie
Меня уважают
 
Аватар для HardBarbie
 
Регистрация: 06.03.2007
Адрес: Детство:-)
Сообщений: 720
Спасибо 22 раз(а) в 14 постах
Вес репутации: 246
HardBarbie как роза среди колючекHardBarbie как роза среди колючекHardBarbie как роза среди колючекHardBarbie как роза среди колючекHardBarbie как роза среди колючекHardBarbie как роза среди колючекHardBarbie как роза среди колючекHardBarbie как роза среди колючекHardBarbie как роза среди колючекHardBarbie как роза среди колючекHardBarbie как роза среди колючек
По умолчанию

Нас в колледже заставляют говорить по-украински. А так, везде по-русски
__________________

улыбаюсь)
HardBarbie вне форума   Ответить с цитированием
Старый 16.11.2007, 12:31   #4
Rem
Виз лав фром Бейджинг
 
Аватар для Rem
 
Регистрация: 28.02.2007
Адрес: Киев де Жанейро
Возраст: 37
Сообщений: 4,458
Спасибо 670 раз(а) в 435 постах
Вес репутации: 370
Rem является великолепным маяком светаRem является великолепным маяком светаRem является великолепным маяком светаRem является великолепным маяком светаRem является великолепным маяком светаRem является великолепным маяком светаRem является великолепным маяком светаRem является великолепным маяком светаRem является великолепным маяком светаRem является великолепным маяком светаRem является великолепным маяком света
По умолчанию

Уважаю оч оч оч тех, кто разговаривает на украинском языке! Зачот вам и респект! И особенно тех кто перешол на него в быту!
__________________
Rem вне форума   Ответить с цитированием
Старый 17.11.2007, 10:54   #5
KeNNy
Mari4ka ツ
 
Аватар для KeNNy
 
Регистрация: 06.03.2007
Возраст: 33
Сообщений: 1,110
Спасибо 237 раз(а) в 135 постах
Вес репутации: 293
KeNNy драгоценный каменьKeNNy драгоценный каменьKeNNy драгоценный каменьKeNNy драгоценный каменьKeNNy драгоценный каменьKeNNy драгоценный каменьKeNNy драгоценный каменьKeNNy драгоценный каменьKeNNy драгоценный каменьKeNNy драгоценный каменьKeNNy драгоценный камень
По умолчанию

ггг, нахожусь в Киеве - говорю только на русском. может там с кем-то в универе на укр. поговорю. Пуша человек стоит распинаетсо, аж не удобно. Приезжаю по делам на Волынь (у папы там бизнес, дык едим на выходных раз в неделю), только на укр говорю. Пуша там москалив не любят. Там плеватся начинают если на русском говориш. Но у них там очень красивый язык. До ужаса просто. Вот поэтому пришлось себя перестроить. Так что могу говорить на укр и в быту )))
KeNNy вне форума   Ответить с цитированием
Старый 17.11.2007, 11:12   #6
Rem
Виз лав фром Бейджинг
 
Аватар для Rem
 
Регистрация: 28.02.2007
Адрес: Киев де Жанейро
Возраст: 37
Сообщений: 4,458
Спасибо 670 раз(а) в 435 постах
Вес репутации: 370
Rem является великолепным маяком светаRem является великолепным маяком светаRem является великолепным маяком светаRem является великолепным маяком светаRem является великолепным маяком светаRem является великолепным маяком светаRem является великолепным маяком светаRem является великолепным маяком светаRem является великолепным маяком светаRem является великолепным маяком светаRem является великолепным маяком света
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от KeNNy Посмотреть сообщение
пришлось себя перестроить. Так что могу говорить на укр и в быту )))
зачот Кенька!
__________________
Rem вне форума   Ответить с цитированием
Старый 17.11.2007, 22:02   #7
Solnyshko
В мире Гипноса и Морфея
 
Аватар для Solnyshko
 
Регистрация: 26.03.2007
Адрес: WonderlanD
Возраст: 34
Сообщений: 1,198
Спасибо 606 раз(а) в 277 постах
Вес репутации: 276
Solnyshko драгоценный каменьSolnyshko драгоценный каменьSolnyshko драгоценный каменьSolnyshko драгоценный каменьSolnyshko драгоценный каменьSolnyshko драгоценный каменьSolnyshko драгоценный каменьSolnyshko драгоценный каменьSolnyshko драгоценный каменьSolnyshko драгоценный каменьSolnyshko драгоценный камень
По умолчанию

на учебе заставляют говорить на укр...но ето не мое...начинаю что-то несвязное мычать ...типа: ееее ...нуууу....; как будто язык к небу степлером прибили...ну кароч не очень) против укр, ничего против не имею, красиво звучит, а вот у меня в лучшем случае сурж...
Solnyshko вне форума   Ответить с цитированием
Старый 18.11.2007, 04:53   #8
Ma1utka
Многоуважаемая личность
 
Аватар для Ma1utka
 
Регистрация: 22.05.2007
Адрес: Spain
Возраст: 36
Сообщений: 1,262
Спасибо 216 раз(а) в 117 постах
Вес репутации: 298
Ma1utka является великолепным маяком светаMa1utka является великолепным маяком светаMa1utka является великолепным маяком светаMa1utka является великолепным маяком светаMa1utka является великолепным маяком светаMa1utka является великолепным маяком светаMa1utka является великолепным маяком светаMa1utka является великолепным маяком светаMa1utka является великолепным маяком светаMa1utka является великолепным маяком светаMa1utka является великолепным маяком света
По умолчанию

Блин, у меня раньше был этот прикол на украинском говорить, только когда в Киев перехала, притом что переходила на укр яз абсолютно незаметно, потом как то окружение и .... просто я на этом никогда ане зацикливалась... и еще заметила что все что касакется учебы.... ну лексика вся.... экономические и юридические термины понимаю только на украинском, не раз было что приходиться задумываться над переводом именно на украинский, часто над этим смеемся)
__________________
Люблю только REM

Не иммигрировала, а ЭВАКУИРОВАЛАСЬ)))
Ma1utka вне форума   Ответить с цитированием
Старый 18.11.2007, 15:46   #9
Dionis
Мне тут понравилось
 
Аватар для Dionis
 
Регистрация: 07.03.2007
Возраст: 39
Сообщений: 52
Спасибо 0 раз(а) в 0 постах
Вес репутации: 210
Dionis находится на правильном путиDionis находится на правильном путиDionis находится на правильном пути
По умолчанию

Я с родителями общаюсь на украинском; на работе, с друзбями и другими людьми на русском. Уже привык к этому. Но если человек со мной разговаривает на укр., тогда пытаюсь с ним тоже на украиском. А вообще нравиться "рідна мова" и было бы супер, если бы все начали разговаривать на родном языке.
__________________
Vox audita latet, littera scripta manet ...
Verus amicus amici nunquam obliviscitur ...
Ut salutas, ita salutaberis ...
Surge et age! ...
Характер человека можно определить по той шутке на которую он обижается
Dionis вне форума   Ответить с цитированием
Старый 18.11.2007, 18:29   #10
Ase4ka
Я уже всех знаю
 
Аватар для Ase4ka
 
Регистрация: 17.09.2007
Адрес: Киев
Возраст: 37
Сообщений: 264
Спасибо 0 раз(а) в 0 постах
Вес репутации: 218
Ase4ka имеет захватывающую ауруAse4ka имеет захватывающую ауруAse4ka имеет захватывающую ауруAse4ka имеет захватывающую ауруAse4ka имеет захватывающую ауруAse4ka имеет захватывающую ауруAse4ka имеет захватывающую ауруAse4ka имеет захватывающую ауруAse4ka имеет захватывающую ауруAse4ka имеет захватывающую ауруAse4ka имеет захватывающую ауру
По умолчанию

Классная статья, надо обязательно попробовать)))
__________________
AUDIATUR ET ALTERS PARS
Ase4ka вне форума   Ответить с цитированием
Старый 18.11.2007, 20:04   #11
KeNNy
Mari4ka ツ
 
Аватар для KeNNy
 
Регистрация: 06.03.2007
Возраст: 33
Сообщений: 1,110
Спасибо 237 раз(а) в 135 постах
Вес репутации: 293
KeNNy драгоценный каменьKeNNy драгоценный каменьKeNNy драгоценный каменьKeNNy драгоценный каменьKeNNy драгоценный каменьKeNNy драгоценный каменьKeNNy драгоценный каменьKeNNy драгоценный каменьKeNNy драгоценный каменьKeNNy драгоценный каменьKeNNy драгоценный камень
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от Dionis Посмотреть сообщение
Я с родителями общаюсь на украинском; на работе, с друзбями и другими людьми на русском. Уже привык к этому. Но если человек со мной разговаривает на укр., тогда пытаюсь с ним тоже на украиском. А вообще нравиться "рідна мова" и было бы супер, если бы все начали разговаривать на родном языке.

+1

Але! Понаприїзджали всякі, вибачте, жлоби з Донецька и т.д. и дуже "ковєркають" рідну, милозвучну українську мову. Тому буде дуже важко, і як деякі кажуть "не модньо" розмовляти українською мовою в наших з вами умовах...як сумно це виглядае...
KeNNy вне форума   Ответить с цитированием
Старый 19.11.2007, 00:29   #12
Dionis
Мне тут понравилось
 
Аватар для Dionis
 
Регистрация: 07.03.2007
Возраст: 39
Сообщений: 52
Спасибо 0 раз(а) в 0 постах
Вес репутации: 210
Dionis находится на правильном путиDionis находится на правильном путиDionis находится на правильном пути
По умолчанию

Не дивлячись на все, політики переходять з російської мови на українську. При чому я це бачу не тільки на екранах телевізорів, але і по роботі. Вони дійсно спілкуються українською, деякі з них досить добрез знають свою рідну мову, а іноді коли чую, як вони розмовляють, навіть захоплює... Так що у нас все ще в майбутньому...
__________________
Vox audita latet, littera scripta manet ...
Verus amicus amici nunquam obliviscitur ...
Ut salutas, ita salutaberis ...
Surge et age! ...
Характер человека можно определить по той шутке на которую он обижается

Последний раз редактировалось Dionis; 19.11.2007 в 00:49.
Dionis вне форума   Ответить с цитированием
Старый 19.11.2007, 19:22   #13
M777
Меня уважают
 
Аватар для M777
 
Регистрация: 17.04.2007
Сообщений: 575
Спасибо 52 раз(а) в 43 постах
Вес репутации: 241
M777 как роза среди колючекM777 как роза среди колючекM777 как роза среди колючекM777 как роза среди колючекM777 как роза среди колючекM777 как роза среди колючекM777 как роза среди колючекM777 как роза среди колючекM777 как роза среди колючекM777 как роза среди колючекM777 как роза среди колючек
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от KeNNy Посмотреть сообщение
+1

Але! Понаприїзджали всякі, вибачте, жлоби з Донецька и т.д. и дуже "ковєркають" рідну, милозвучну українську мову. Тому буде дуже важко, і як деякі кажуть "не модньо" розмовляти українською мовою в наших з вами умовах...як сумно це виглядае...
Они всего лишь разговаривают на родном им языке а укр им не родной , хотя и полноценным русским их выговор не на зовешь ...
__________________
«Это бесполезно!»- отрезала Гордость.
«Попробуй…»-шепнула Мечта.
Oна рядом...только возьми...
3.... 5......уже 4 года о_О
M777 вне форума   Ответить с цитированием
Ответ

Опции темы

Интересное

Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.

Быстрый переход

Есть новые сообщения   Есть новые сообщения
Нет новых сообщений   Нет новых сообщений
Закрытый раздел   Закрыто для сообщений

Текущее время: 00:24. Часовой пояс GMT +3.

При использовании любых материалов сайта - гиперссылка на https://uahub.info/forum/ - ОБЯЗАТЕЛЬНА!!
Powered by vBulletin® Version 3.8.10
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. Перевод: zCarot