Доставка шашлыка


Вернуться   Форум ХабИнфО > Информационная лента > Новости > Интересное

Интересное Интересные факты - для сайта

Ответ
 
Опции темы
Старый 25.05.2012, 17:41   #1
Cross
О чём молчу..
 
Аватар для Cross
 
Регистрация: 01.03.2007
Адрес: Prospect of tha Truth
Сообщений: 2,123
Спасибо 645 раз(а) в 408 постах
Вес репутации: 264
Cross как роза среди колючекCross как роза среди колючекCross как роза среди колючекCross как роза среди колючекCross как роза среди колючекCross как роза среди колючекCross как роза среди колючекCross как роза среди колючекCross как роза среди колючекCross как роза среди колючекCross как роза среди колючек
Вопрос Дмитро Корчинський: Юля встане, але вже не полетить



«В Україні має бути три державні мови – класичні: латина, давньогрецька, іврит. Українська повинна бути мовою міжнаціонального спілкування», – вважає лідер Братства.

На сайті «Главред» відбувся чат із директором Інституту проблем регіональної політики та сучасної політології, лідером партії «Братство» Дмитром Корчинським. Спілкуючись із читачами, він розповів про сплячого махновця в душі кожного українця, доцільність федералізації України та симпатію до Тягнибока.

Де народиться справжня опозиція? Чому воскова лялька була б найкращим президентом України? Чим Віктор Янукович нагадує шахіста? Чим визначатиметься агресивність Росії по відношенню до України в майбутньому? Чому допомагати політикам своїми голосами аморально? Як «замутити» революцію? І чому брати владу через вибори є ознакою поганого смаку? Про це та інше Дмитро Корчинський розповів під час чату.

Лір: Дмитре, чи братимете Ви участь у парламентських виборах? Якщо ні – чому?

Дмитро Корчинський: Мені не хочеться брати участь у виборах, бо депутатство – не мій бізнес. Там можна трохи заробити, але якщо вже я відмовився від землеробства (100% рентабельність по зернових), від металургії (не мені вам розповідати), від наркоторгівлі (найбільш безпроблемний бізнес в країні), то що мені робити в депутатах?



novoross: В 1654 году при подписании договора с Россией земли Новороссии, Слобожанщины, Донбасса, Крыма не входили в состав тогдашней Украины. Но после 1991 года жители этих территорий добровольно приняли гражданство Украины (так как нам обещали не урезать наши права по вопросу языка) и вместе с ним получили право на выбор вектора развития страны. Так почему Ваша партия противится, по примеру той же Швейцарии, которая образовалась путем слияния многих народов с разными языковыми группами, федерализму и многоязычию в Украине?

Дмитро Корчинський: Я палкий прихильник федералізму в Україні. Статус федеральних земель України мають отримати Придністровська республіка, Кубань, Воронежчина та деякі інші.
Я також вважаю, що в Україні має бути три державні мови – класичні: латина, давньогрецька, іврит. Українська має бути мовою міжнаціонального спілкування.

юрій: Пане Корчинський, чи є в Україні соціальна база політичного екстремізму? Які у вас стосунки з Тягнибоком? Якщо вони є. На яку громадську чи політичну організацію ви спираєтесь, і хто вас фінансує?

Дмитро Корчинський: У екстремізму не буває соціальної бази. У нього є психологічна база. Скрізь, і в Україні так само. Бо екстремізм – це емоційний та інтелектуальний прояв, а не соціальний.
З Тягнибоком у мене чудові стосунки: «ми вітаємося, але не розмовляємо». Я ставлюся до нього зі щирою симпатією, а він мене обожнює (як мені здалося).
Спираюся я на Церкву, особливо на Братство, як її частину. Фінансує мене Сергій Іванович Чаплигін.

cfyz: Ви теж за гроші працюєте? Тобто на замовлення. Така суперечлива постать, колись була й ідея, а скотились до маргіналу. І ніякого братства – один базар.

Дмитро Корчинський:
Я, як і Ви, працюю на всіх виключно безкоштовно. І я не міг «скотитися до маргіналу», бо я там завжди був. На маргінесі у мене добра компанія попередників: Шевченко, Шухевич, Гонта, Залізняк, Сковорода, Махно, Міхновський – всі маргінальні діячі.

polit_ua: Дмитро Олександровичу, чк ви вважаєте, як складатимуться українсько-російські відносини з приходом до влади в Росії старого нового президента Володомира Путіна? Чи стане позиція Москви по відношенню до України більш жорсткою? Так або ні – чому?

Дмитро Корчинський: Путін нікуди не уходив, тому нічого принципово не зміниться. Агресивність Росії по відношенню до України визначається не особистістю їхнього хана, а світовими цінами на енергоносії.




Шепгнлер: Пане Дмитро, живу в одній з країн ЄС, а захоплююсь великими абстракціями. Щось хочу замутить, але не знаю що. Що порадите? З чого почати Християнську Революцію на вже «гнилому» Заході?


Дмитро Корчинський: Замутити революцію (чи Християнську, чи будь-яку) дуже легко. Берете аміачну селітру, добре перетираєте на м’ясорубці, змішуєте з серебрянкою, добре укупурюєте, так щоб захистити від вологи (вона гігроскопічна). Детонатор майструєте з порохового патрону і електричної лампочки, і починаєте революцію.

ерудит: Пане Дмитре! Чи пишете Ви зараз якусь книгу? Чи не стидно за 2004 рік, коли Ви на телебаченні виступали тільки проти Ющенка? Ваш потенціал та на користь Україні!

Дмитро Корчинський: Пишу. Я так багато виступав на телебаченні і вже так погано пам’ятаю, хто такий Ющенко, що, мабуть, не соромно.

Kaspar: Ви вклали гроші в МММ-2011?

Дмитро Корчинський: Ще не встиг.

Kaspar: Нещодавно в одному д/ф почув про те, що існують влада сили та влада символу. Як ви розумієте ці два різновиди влади, та який із них для Вас є прийнятнішим?

Дмитро Корчинський: За символом завжди має бути спогад про силу. Як тільки історичні ревізіоністи доведуть, що нацисти не спалювали євреїв у пічках, магія свастики одразу зникне.

дипломат: Пане Дмитре, 2004 року я, як і Ви, не бачив в Ющенкові того, чим його штучно наділяли. Але вибору не було. 2009 року вибору не було так само. Виглядає, що й надалі ситуація зберігається. Чому в нас немає нових, яскравих лідерів? Чи не тому, що фактично немає опозиції, та й партії ніякі?

Дмитро Корчинський: В суспільстві, де не ховаються Брути, ніколи не народжуються цезарі. Бонапарт з’явився, там де було багато людей, здатних без всяких бонапартів штурмувати Бастилію. Давайте ми з вами будемо агресивніше проявлятися, не очікуючи на лідерів, тоді лідери з’являться.

oleg: Шановний Дмитре, коли в цій країні нарешті хоть хтось повстане за себе за дітей, житии, як тварини, і наші пани в розкошах та з інтелектом зека, коли це закінчится? Я, як солдат СА, з радістю згадав би молодість та підготовку.

Дмитро Корчинський: Вже є окремі люди, які не побоялися і повстали. Вони сидять у в’язниці. Віталій Запорожець, який багато не розмовляв, а взяв дробовика і вистрелив в живіт міліціонеру, який тероризував село, хлопці з «Патріоту України», з інших націоналістичних угруповань.
Поки ми з вами очікуємо, хто нас підніме на повстання, бо самі боїмося, давайте, принаймні зробимо все, щоб допомогти цим політв’язням: будемо підтримувати їх своєю присутністю на судах, допомагати грошима їхнім родинам тощо.

Andriy_Kyiv: Пане Корчинський, можете відповісти, чи ви за гроші так мочили Ющенка в телеефірі у 2004? Чи вам не соромно за цей факт у вашій біографії?

Дмитро Корчинський: Швидше з задоволення. Гроші там були жалюгідні. Мені трохи соромно. Це була неправда. Він виявився значно огидніше, ніж я говорив. Проте вам має бути більш соромно – ви повірили не мені (розумній людині і доброму оратору), а Ющенку (недалекій людині, який не міг зв’язати і двох слів).

полецветов: Здравствуйте! Уже два года стоим первые в очереди на социальное желье. Продвижиний нет. Почему? Будет ли возобновлена эта программа? Когда?

Дмитро Корчинський: Просувань немає, тому що світ несправедливий, а життя – це шлях скорбот і розчарувань. Чи буде відновлена програма – не знаю. Я є фахівцем в катастрофах, а не в соціальних програмах.

Лис Микита: Уважаемый господин Корчинский. Я вступил в НРУ в 1989 году и всегда был сторонником полной самостоятельности Украины, и как горько сейчас осознавать, что партия Чорновила стала кузницей кадров регионалов (скорыки и головатые, лавриновичи и мовчаны с драчами ). Ответьте на вопрос: кому верить и за кого отдать свой голос? А, можеть быть, рабы обрезанного бога, Христом пришибленны хохлы, достойны такой жизни, как сейчас, избирая не Верховную Раду, а филиал израильского кнессета? Какое ваше отношение к тому, чтобы в законе о выборах установить ограничение в праве голоса, то есть сделать анкетный опрос по вопросам, и если умственные способности гражданина ограниченны, лишить его права выбора, ведь обидно, что судьбу страны решает безграмотный люмпен, готовый продаться за кило тухлой китайской гречки.

Дмитро Корчинський: Політикам в жодному разі вірити не потрібно. Для них політика – це бізнес, і тому безкоштовно допомагати їм в їхньому бізнесі, навіть своїм голосом, аморально. Хто краще заплатить, за того і голосуйте. Або не голосуйте. З вашого боку це буде обман, але ж вони вас теж обманюють.

lindsey: Пане Дмитре, чи вірите ви у чесні парламентські вибори восени? Кому прогнозуєте перемогу – владі чи опозиції?

Дмитро Корчинський: Навіть якби Янукович захотів організувати чесні вибори, йому б це не вдалося. На виборах ніхто не гратиме чесно. Перемогу не прогнозую нікому. За списками опозиції пройде багато тих, хто перекинеться до регіоналів. Натомість по списках і округах Партії регіонів пройде багато майбутніх опозиціонерів. Гадаю, справжня дієва опозиція сформується всередині Партії регіонів.

lindsey: Що насправді, за вашими оцінками, змінилося в діяльності опозиції, відколи вона заявила про свою об’єднаність?

Дмитро Корчинський: Нічого не змінилося. Якби Януковича турбувала об’єднана опозиція, він би випустив Юлю, і на цьому б всі об’єднаавчі процеси завершилися.

lindsey: Чим для України буде Євро – святом, випробуванням, ганьбою?

Дмитро Корчинський: Євро для України буде великими збитками. Натомість ми зможемо насолоджуватися сценами мордобою між п’яними фанатами. Це буде цікавіше за футбол.

S: 1) Прикриваючись державністю, державними інтересами, олігархія і чиновництво відстоюють своїх. Для мене Україна як деражава вже перетворюється на певний анахронізм, по суті, це звичайна феодальна вотчина на Сході Європи, яку ніхто через це всерйоз не сприймає. Чи потрібна нам така державність?
2) Як ви оцінюєте сучасний національний рух? Чи не вбачаєте у ньому певну кризу, якщо так, то які причини?
3) Що, на Вашу думку, чекає нас далі? Можливі шляхи розвитку подій.

Дмитро Корчинський: 1) Нам потрібна така державність. Всі успішні держави проходили через подібні періоди.
2) Сучасний національний рух став на шлях виправлення. Вперше за довгий час ми спостерігаємо солідарність різних груп по відношенню до політв’язнів, а також перехід від політичної симуляції до акцій прямої дії. Здебільшого все, що обмежується дрібним хуліганством. Проте дедалі частішають результативні акції саботажу та напади на політичних противників і представників органів державної влади.
3) На нас очікують серйозні економічні труднощі і політична дестабілізація після виборів, і цим гріх не скористатися.

Reginau: Що Ви і Братство плануєте досягти у найближчі п’ять років?

Дмитро Корчинський: В найближчі п’ять років релігійні спільноти стануть відігравати більшу роль, ніж політичні партії, профспілки і звичні громадські організації. Над цим ми і працюємо: вся влада – братствам!

мова: Завтра Верховна Рада має розглядати законопроект про мовну політику, співавтором якого є Вадим Колесніченко. Як ви вважаєте, чи буде він прийнятий, якими будут наслідки? І, взагалі, чи існує «мовна порблема» в Україні насправді?

Дмитро Корчинський:
Є вірогідність, що цей закон буде прийнятий, але навіть і до прийняття закону ми спостерігаємо витіснення української мови з реклами та офіційного діловодства. Протидіяти цьому можливо тільки через акції саботажу з боку радикальних філологів.

helga: Дмитро Олександровичу, чому, на вашу думку, влада особливо не переймається реакцією міжнародної спільноти на все, що відбувається в Україні?

Дмитро Корчинський: Влада переймається, проте Янукович нагадує шахіста, який перебуває в ситуації цугцвангу: будь-який хід погіршує ситуацію. Виконати вимоги євроспільноти – це програти, не виконати – наразитися на неприємності.

кіноман: Чи дивилися Ви фільм «Матч»? Як він Вам?

Дмитро Корчинський: Фільм не дивився. Я – не фанат російського кінематографу.

кіноман: Чи планується найближчим часов вихід ваших нових книжок?

Дмитро Корчинський: Планується.

філософ: Доброго дня, пане Корчинський. Часто кажуть, що кожен народ заслуговує на тих політиків, владу, які ним керують. Ви погоджуєтеся з цим? Яку карму українці повинні відпрацювати з Януковичем?

Дмитро Корчинський: Народ не завжди заслуговує на владу. Бувають ситуації, коли влада значно краща, ніж народ. Янукович нам посланий Богом. Він підніме українців на повстання.

Володимир З: 1. Скільки, на Вашу думку, треба грошей, щоб всерйоз розраховувати на місце в «парляменті»? Чи є у Вас такі гроші? І чи не збираєтесь Ви десь їх узять? (Ну, хоча б «з миру по нитці»).

2. Ви зовсім не вірите в те, що можна хоч якось вплинути на «ситуацію в країні» через осінні вибори?
3 Як, якщо не через більшість у ВР, або президентську «добру політичну волю» можна усунути від влади (бажано на нари, або на гілляку) «суддівсько-прокурорсько-ментовську банду» та чужинців глитаїв-хабарників з ВР та різного штибу адміністрацій?
Дмитро Корчинський: 1) Якщо мова йде про мажоритарку, то не менше двох мільйонів доларів. Якби у мене були такі гроші, я б і не подумав балотуватися. Їх є як витратити на Багамах.
2) На ситуацію в країні вплинуть не вибори, а те, що буде після них. Можливо, протести проти нечесних виборів вдасться перетворити на повстання.
3) Традиційним українським способом – через коліївщину.

Kim: Чому про Братство останнім часом нічого не чутно? Як йому живеться за нинішньої влади?

Дмитро Корчинський: По нинішніх часах дуже добре, що про Братство нічого не чутно. За нинішньої влади, як і за будь-якої іншої, нам живеться дуже добре. Всі, дяка Богу, живі і на свободі.

Тим: Что вы считаете наибольшим достижением президента Януковича?

Дмитро Корчинський: Януковичу вдалося знищити ілюзії половини населення України. Перед ним ілюзії іншої половини знищив Ющенко. Звільнення від ілюзій – передумова одужання.

Тим: Как относитесь к деятельности девушек из Femen? Одобряете такую форму протеста?

Дмитро Корчинський: Діяльність Femen зробила безсенсовими всі інші симулятивні засоби протесту. Конкурувати з ними в цій сфері можливо тільки через гомосексуальну естетику, якщо якісь молоді люди будуть роздягатися не зверху, а знизу.



Тим: Декларация о доходах за прошлый год кого из политиков вам запомнилась больше всего и почему?


Дмитро Корчинський: Я не цікавлюся деклараціями про прибутки українських політиків. Все це – фальшивки.

Лариса_: Дмитро Олександрович, які ваші пояснення терактів в Дніпропетровську, чи співпадають вони з офіційнми? Чи повторюватимуться в нашій країні надалі подібні трагічні події, по-вашому?

Дмитро Корчинський: Я вмію переконливо розповідати про речі, про які не маю найменшого уявлення. Міг би написати п’ятитомник і про дніпропетровські теракти. Проте ставлюся до вас із надто великою симпатією, щоб вішати Вам локшину на вуха. Подібні трагічні події обов’язково продовжуватимуться і надалі.

Оленка: Пане Корчинський, Вам дуже личать вуса! Скажіть, а що для Вас істинна жіноча краса?

Дмитро Корчинський: Дякую. Вуса – найкраще, що у мене є. Проте до складових істинної жіночої краси не мають входити за жодних обставин.

Олександр, Запоріжжя: Вітаю вас, пане Дмитре! Ваша думка: чи можна зміниту ситуацію на краще шляхом виборів, чи без повстань і протестів не обійтися?

Дмитро Корчинський: Без повстань не обійтися.

українець_ua: Дмитре, чи не виникає у вас бажання спробувати себе на президентських виборах?

Дмитро Корчинський: Не виникає. Брати владу через вибори – це поганий смак.

Сид: Чи має змогу сьогодні Братство впливати хоча б на якісь політичні процеси в країні та настрої суспільства?

Дмитро Корчинський: Будь-яка невелика солідарна група може впливати на політичні процесі і на настрої в суспільстві, навіть якщо боїться практикувати політичне насильство. Приклад – остання мистецька акція Братства зі спорудженням пам’ятників пісяючого Сталіна. Відтепер коли комуністам захочеться знову поспекулювати на фігурі вождя і загрожувати мирним обивателям спорудженням чергового монументу Сталіна, перше, що будуть питати: «Пісяючого?» Тобто ця тема для українського суспільства з пафосної перетворилася на комедійну.



Tokugawa: Ваша партія неоднаразово була ініціатором акцій, метою яких було увічнення пам’яті Нестора Махна. Пане Дмитре, чому на Вашу думку, у суспільстві немає такого ступеню негативізму до Махна, як, наприклад, до Петлюри, адже радянська пропаганда демонізувала обох? Дякую.

Дмитро Корчинський: Навіть в зображенні радянської пропаганди Махно залишався дуже симпатичною особистістю. Окрім того, в душі кожного українця спить махновець. Щоправда, так само бодруствує міліцейський сержант. Боротьба між махновцем і міліцейським сержантом і є основним змістом душевних борінь співвітчизника. Щодо Петлюри, він теж був масштабною особистістю, але, на жаль, соціал-демократом. Саме тому він може викликати повагу, але не може стати улюбленцем глядацьких симпатій.


Kaspar: Ви дивилися фільм «Анонім» Роланда Еммеріха? Якщо так, як він Вам? І як Ви ставитеся до ідеї захоплення влади за допомогою мистецтва? Це реально? В історії були подібні приклади?

Дмитро Корчинський: Фільм, на жаль, не дивився.

В історії безліч прикладів естетичних революцій і красивих диктаторів. Муссоліні захопив владу за допомогою футуризму. Гітлер надзвичайно серйозно ставився до символіки і естетичного оформлення національної революції і націонал-соціалітстичного режиму. Ця естетика і досі збуджує дуже багатьох у світі.

Вадим_1986: Пане Дмитре, на сайті УПЦ сказано, що Ви очолювали спробу захоплення Лаври: «...Дмитро Корчинський, відомий тим, що очолював спробу захоплення Києво-Печерської Лаври у 1992 році». Ви діяли при цьому за вказівкою Філарета? Але ж він відомий тим, що порушив обіцянку на Соборі у Москві, що складе свої повноваження. Як ви можете підтримувати тих, хто так обманює людей? Чи розкаюєтесь Ви в Вашій тодішній спробі захопити Лавру?

Дмитро Корчинський: Ми тоді захопили Лавру, але потім спецпідрозділи міліції нас звідти вибили. Це був чудовий епізод справжнього середньовічного штурму стародавніх фортифікацій з використанням облогових драбин, мотузок та інших історичних засобів. Все, окрім катапульт. Я шкодую тільки про те, що нам не вдалося там втриматися. Гріє мене лише спогад про те, що ми здали Лавру «ментам» тільки після того, як з’їли всі запаси харчів, які були в монастирській кухні. Це був 1992 рік, ми тоді і не здогадувалися про існування всіх цих делікатесів.

Kaspar: Існує думка, що будь-які складні, об’ємні процеси, явища, події тощо можна пояснити, осягнути, означити єдиним словом. Якщо так, охарактеризуйте одним словом наступні для України епохи: 1) епоха Кравчука; 2) епоха Кучми; 3) епоха Ющенка; 4) епоха Януковича; 5) гіпотетична епоха Корчинського.

Дмитро Корчинський: 1) Недодача.
2) Дача.
3) Передача.
4) Передмова.
5) Пригода.

Микола: Хто може стати ідеальним президентом України?
Дмитро Корчинський: Ідеальним президентом України була б воскова кукла. Нікому не заважає і всім подобається. Українцям від влади тільки це і потрібно, аби залишила нас у спокої: «Відключить мене від усього, я від вас давно відключився».

Kaspar: Чи Ви допускали коли-небудь можливість того, що Вас канонізують після смерти? Принаймні одна передумова для цього є – чудо предбачення, яке збулося. На одному з чатів (не пам’ятаю який саме; якщо треба, відшукаю) під час суду над Тимошенко я у Вас запитав наступне: «Юлю посадять?», на що отримав відповідь: «Покладуть». Таки поклали. Чи є у Вашому житті ще якісь події, щось таке, що могло би бути основою майбутньої канонізації Дмитра Корчинського?
P.S. Юля встане?

Дмитро Корчинський: Канонізації не відбудеться з двох причин. По-перше, у мене занадто багато гріхів. По-друге, українці занадто невдячні.
Юля встане, але вже не полетить.

Kaspar: Три останніх книжки, які ви прочитали?

Дмитро Корчинський: Чудове дослідження Кіньяра про античну сексуальність. Непогане дослідження про громадянську війну в Іспанії.
«Злочинна людина» Ломброзо.

Kaspar: Ваш улюблений кінорежисер?

Дмитро Корчинський: Важко сказати. Я від багатьох у захваті. Серед цих багатьох дедалі частіше режисери з китайськими і корейськими прізвищами.

Kaspar: Ви допускаєте просвітлення людини, наближення її До Бога, пізнання нею Бога поза християнською традицією?

Дмитро Корчинський: Тільки в тому випадку, якщо цього захоче Христос.

Володимир З: 1. Чи вірною є теза, що однією з головних проблем України є відсутність громадянського суспільства?
2. Чи не є низка останніх заходів Братства по створенню християнських спільнот спробою хоч якось сприяти створенню того громадянського суспільства?
3. Чи вірною є теза, що абсолютну більшість нашого суспільства вже давно структуровано в «спільноти» «трудових колективів», очолюваних, як правило, нехристями? Як справи у Дніпропетровського Братства, яке рік-півтора тому продекларувало свої наміри через профсоюзи хоч якось впливати на ці найчисельніші в Україні спільноти?

Дмитро Корчинський: 1. Це правильно. Але треба пам’ятати, що різні люди вкладають дуже різний зміст у термін «громадянське суспільство».
2. Ні. Останні заходи Братства спрямовані на створення церкви, а не громадянського суспільства.
3. Трудові колективи не становлять спільнот. Справи у Дніпропетровського Братства непогані. Молимося за те, щоб були ще кращі.

S: Чи читали Ви «Записки українського самашедшего»? Якщо читали, то які враження?

Дмитро Корчинський: Ні, не читав.

Донбас: Дмитрий, очень хочется узнать ваше мнение по поводу Евросоюза. 1. Почему держат дистанцию (Евросоюз)? Мы же не маслинные греки, ворующие все, что можно, и не цыгане румынские? 2. Смогут ли всякие резолюции повлиять на наших правителей?

Дмитро Корчинський: 1. Євросоюз тримає дистанцію саме тому, що ми не греки, здатні на ефективне повстання, захист своїх прав, тиск на владу і збереження власної культури. А також тому, що ми не румуни, які продукують оригінальної музики, кінематографу та літератури в рази більше, ніж ми. Окрім того, згадайте, як поводять себе румунські шахтарі, і як – українські. На відміну від нас, румуни одного диктатора таки розстріляли.
2. На наших правителів вплинуть санкції, яким передують резолюції.

Kaspar: Що робити, коли нема роботи?

Дмитро Корчинський: Відпочивати.

S: До якої цивілізації належить, на Вашу думку, Україна? Європейська, руська православна? Чому? Де шукати своє місце?

Дмитро Корчинський: Руської православної цивілізації не існує. Ми належимо до європейської.

shwiec: Добрий день. Вважаю вас мудрою людиною, але з часом бачу, що і ваші мудрі думки і такі ж ніби мудрі виступи решти опозиції залишаються думками та текстами. А де ж ті дії, які б перетворили бачення на реальність? Я не про революцію фізичну, я про те, що за балачками пройшов важливий час для змін. Ну не сьогоднішні ж ніби реформи вважати змінами на краще!

Дмитро Корчинський: Насправді ми спостерігаємо накопичення ненависті і те, як дедалі частіше люди переходять від балачок до дій. Бійки з міліцією, підпали штабів Партії регіонів і офісів комуністів, будівельної техніки, поступове збільшення політичного насильства, активізація навіть таких боязких верств населення, як ветерани Афганістану і чорнобильці – все це свідчить про те, що ми, хоча й повільно, але рухаємося в правильному напрямку.

oleg: Чи можливо в Києві зустрітись з вими чи вашими коллегами, щоб познайомитись та дізнатись про наші переконання, адже «тріпачів» багато, а серйозних – мало. Мені здається, що у вас люди і патроти справжні.

Дмитро Корчинський: Телефонуйте – (093) 450 81 60.

хахол: Посмеялся от души над желаниями Корчинского. Очень хорошо, что с такими персонажами «Главред» делает чаты: люди сами могут убедиться, что из себя представляют эти клоуны – украинские националисты, никогда и ничего не сумевшие создать сами, кроме расстрельных рвов в помощь нацистам, они натужно надувают щечки и пытаются выглядеть грозными, а всё равно всё будет как в 1945 году: украинские же граждане сами беребьют этих неонацистов, а могилы проклянут украинские женщины.

Дмитро Корчинський: Поживемо – побачимо.

хахол: И про «памятник» писающему Сталину мне понравилось: только такие примитивные персонажи, как украинские националисты, могли провести такую акцию, продемонстрировав писающего на украинскую землю Сталина. Видно, мазохизм действительно у некоторой части вышиваночных патриотов в генах.

Дмитро Корчинський: Подібним чином свого часу художня критика обливала брудом імпресіоністів. Цих критиків вже давно хробаки з’їли, а роботи імпресіоністів коштують десятки мільйонів. Ви замість того, щоб стікати жовчю, краще б купили у нас Сталіна, поки ціни прийнятні.

Kaspar: Невеличкий психологічний тест. Якомога швидше назвіть слова (перші, що прийдуть у Вашу голову), що починаються з наступних літер: 1) Н, 2) П, 3) Г, 4) Я, 5) К.

Дмитро Корчинський: 1) Неоплатонізм.
2) Пінгвін.
3) Гаргантюа.
4) Я.
5) Канон.
__________________
Believe it or not, the bus can swim!
Cross вне форума   Ответить с цитированием
Старый 25.05.2012, 17:41
Старый 25.05.2012, 18:48   #2
faerhorse
Меня уже все знают
 
Аватар для faerhorse
 
Регистрация: 24.02.2010
Адрес: Cyberashram
Возраст: 57
Сообщений: 354
Спасибо 95 раз(а) в 74 постах
Вес репутации: 181
faerhorse известность придёт достаточно скороfaerhorse известность придёт достаточно скороfaerhorse известность придёт достаточно скороfaerhorse известность придёт достаточно скоро
По умолчанию

__________________
SINE IRA ET STUDIO
faerhorse вне форума   Ответить с цитированием
Поблагодарили faerhorse'a:
Старый 25.05.2012, 19:27   #3
Cross
О чём молчу..
 
Аватар для Cross
 
Регистрация: 01.03.2007
Адрес: Prospect of tha Truth
Сообщений: 2,123
Спасибо 645 раз(а) в 408 постах
Вес репутации: 264
Cross как роза среди колючекCross как роза среди колючекCross как роза среди колючекCross как роза среди колючекCross как роза среди колючекCross как роза среди колючекCross как роза среди колючекCross как роза среди колючекCross как роза среди колючекCross как роза среди колючекCross как роза среди колючек
Смех

лол, всё верно говорит
__________________
Believe it or not, the bus can swim!
Cross вне форума   Ответить с цитированием
Старый 16.01.2022, 19:35   #4
Dmitrievich
Заблокирован
 
Регистрация: 16.01.2022
Возраст: 35
Сообщений: 5
Спасибо 0 раз(а) в 0 постах
Вес репутации: 0
Dmitrievich все еще впереди...
По умолчанию

Не очень люблю Корчинского, но во многом он прав, спорить не буду.
Dmitrievich вне форума   Ответить с цитированием
Старый 13.11.2022, 22:07   #5
melissa11
Новичок
 
Регистрация: 17.09.2022
Возраст: 30
Сообщений: 6
Спасибо 0 раз(а) в 0 постах
Вес репутации: 19
melissa11 все еще впереди...
По умолчанию

ахвхаз
melissa11 вне форума   Ответить с цитированием
Ответ

Метки
братство, корчинський, народ, україна, юля

Опции темы

Интересное

Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.

Быстрый переход

Есть новые сообщения   Есть новые сообщения
Нет новых сообщений   Нет новых сообщений
Закрытый раздел   Закрыто для сообщений

Текущее время: 19:55. Часовой пояс GMT +3.

При использовании любых материалов сайта - гиперссылка на https://uahub.info/forum/ - ОБЯЗАТЕЛЬНА!!
Powered by vBulletin® Version 3.8.10
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. Перевод: zCarot