Доставка шашлыка


Вернуться   Форум ХабИнфО > Общие форумы > Чистый флейм

Чистый флейм Обо всём

Ответ
 
Опции темы
Старый 22.11.2007, 22:16   #1
Solnyshko
В мире Гипноса и Морфея
 
Аватар для Solnyshko
 
Регистрация: 26.03.2007
Адрес: WonderlanD
Возраст: 34
Сообщений: 1,198
Спасибо 606 раз(а) в 277 постах
Вес репутации: 276
Solnyshko драгоценный каменьSolnyshko драгоценный каменьSolnyshko драгоценный каменьSolnyshko драгоценный каменьSolnyshko драгоценный каменьSolnyshko драгоценный каменьSolnyshko драгоценный каменьSolnyshko драгоценный каменьSolnyshko драгоценный каменьSolnyshko драгоценный каменьSolnyshko драгоценный камень
По умолчанию Зима. Твір.

по укр.мове задали написать про зиму)))) ну и пошла спрашивать у гугла(сначала надо гугл юзануть, а потом моск)... наткнулась на твир, которий меня улыбнул...не знаю мож кто видел , но все же вод:
Зима. Твір.
Прийшла зима. Випало багато снігу. Наступили холода. На шибках з'явилися красиві крижані малюнки. Річка покрилася льодом. Діти вийшли ковзатися на річку. Торік два хлопчики з нашої школи провалилися. І всі потонули. Не можна ходити по тонкому льоду. Можна вмерти.
На перервах школярі грають у сніжки. Ми вчора попали сніжком у вухо Тарасику. Він плакав, а ми сміялися. Це неправильно. У сніжки не можна засовувати камінчики.
А Леська з 3-а бігала по вулиці гола без шапки. Вона простигла і потрапила в лікарню на перший поверх. Ми ходимо її провідувати. Ми з друзями кидаємо їй у вікно сніжки і сміємося. А Леська пише на шибці погані слова. Не можна ходити по вулиці без шапки і писати погані слова. Можна захворіти.
Незабаром до нас прилетять снігури та синиці. Узимку птахів треба годувати. Ми з друзями натирили на базарі сала і повісили його на вулиці для птахів. А ще ми сиплемо насіння соняшника для птахів на вулиці. Узимку треба допомагати диким тваринам.
Діти ходять на гірку кататися на санках. Санки є не в усіх. У кого немає санок, катаються на сраках. Я катаюся на пакеті або на дерев’яній дошці. На гірці усім весело і смішно. Особливо коли на нас бібікають машини. Не можна викочуватися з гірки на дорогу. Може задавити машина й убити.
Школярі на шкільному дворі ліплять бабу. Зі снігу і морквини замість носа. А на голові в неї коробка "чупачупс". Баба смішна і холодна. Вона мені подобається і я теж удома во дворі зліплю таку. Тільки в нас удома немає моркви. Мама говорить, що неврожай. А папа став приходити додому частіше. Він каже, що в генделикі стало зимно. Він приходить із друзями і співає смішні пісні на кухні. Мама мене на кухню не пускає і приносить мені хлібець і чай у прикомірок.
Вчителя на уроках говорять багато цікавого про зиму. Це дуже пізнавально і корисно. Ми малюємо в зошитах сніжинки. Ще ми клеїмо листівки і фотографії в щоденники. Ірр наклеїла фотку "хуй зимі", а вісімдесят другий Кататонія наклеїв білих ведмедиків. Писати погані слова про зиму це погано, а білі ведмеді це добре. А от Метальова приклеїв фотку дядька Кучми лоха. Я не знаю при чому тут зима.
Зима гарна пора року й узимку буває Новий рік та дід Мороз. Ще я знаю багато віршів і пісень про зиму. А дівчата знають танець сніжинок. Наш клас любить сніг і зиму й особливо канікули. Школярі повинні добре учитися, любити і захищати зиму. А ще не можна їсти сніжки та лизати залізо. Треба слухатися старших і добре поводитися.
Зима це добра і красива пора року. Коли я виросту я буду любити зиму ще більше.

(с)перто https://kasparian.livejournal.com/141939.html
Solnyshko вне форума   Ответить с цитированием
Старый 22.11.2007, 22:16
Старый 22.11.2007, 22:48   #2
Ma1utka
Многоуважаемая личность
 
Аватар для Ma1utka
 
Регистрация: 22.05.2007
Адрес: Spain
Возраст: 36
Сообщений: 1,262
Спасибо 216 раз(а) в 117 постах
Вес репутации: 298
Ma1utka является великолепным маяком светаMa1utka является великолепным маяком светаMa1utka является великолепным маяком светаMa1utka является великолепным маяком светаMa1utka является великолепным маяком светаMa1utka является великолепным маяком светаMa1utka является великолепным маяком светаMa1utka является великолепным маяком светаMa1utka является великолепным маяком светаMa1utka является великолепным маяком светаMa1utka является великолепным маяком света
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от Solnyshko Посмотреть сообщение

У сніжки не можна засовувати камінчики.


Цитата:
Сообщение от Solnyshko Посмотреть сообщение
Ми з друзями натирили на базарі сала і повісили його на вулиці для птахів.

шарят кому сало больше надо

Цитата:
Сообщение от Solnyshko Посмотреть сообщение
У кого немає санок, катаються на сраках.

а на чем же еще?


Цитата:
Сообщение от Solnyshko Посмотреть сообщение
Ірр наклеїла фотку "хуй зимі", а вісімдесят другий Кататонія наклеїв білих ведмедиків. Писати погані слова про зиму це погано, а білі ведмеді це добре. А от Метальова приклеїв фотку дядька Кучми лоха. Я не знаю при чому тут зима.

вообще упала
__________________
Люблю только REM

Не иммигрировала, а ЭВАКУИРОВАЛАСЬ)))
Ma1utka вне форума   Ответить с цитированием
Старый 22.11.2007, 22:55   #3
TALL.
Многоуважаемая личность
 
Аватар для TALL.
 
Регистрация: 18.05.2007
Адрес: Kiev
Возраст: 37
Сообщений: 1,312
Спасибо 5 раз(а) в 5 постах
Вес репутации: 250
TALL. как роза среди колючекTALL. как роза среди колючекTALL. как роза среди колючекTALL. как роза среди колючекTALL. как роза среди колючекTALL. как роза среди колючекTALL. как роза среди колючекTALL. как роза среди колючекTALL. как роза среди колючекTALL. как роза среди колючекTALL. как роза среди колючек
По умолчанию

эм....крео жжот!!
TALL. вне форума   Ответить с цитированием
Ответ

Опции темы

Интересное

Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.

Быстрый переход

Есть новые сообщения   Есть новые сообщения
Нет новых сообщений   Нет новых сообщений
Закрытый раздел   Закрыто для сообщений

Текущее время: 07:57. Часовой пояс GMT +3.

При использовании любых материалов сайта - гиперссылка на https://uahub.info/forum/ - ОБЯЗАТЕЛЬНА!!
Powered by vBulletin® Version 3.8.10
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. Перевод: zCarot