Вершина айсберга терабайтовых массивов
HubInfO
HubInfO
Как пользоваться сервисом(FAQ) |  Форум |  Главная
загрузка...
 <1 2 [3] 4  ... 837 838 839 > 
<1 2 [3] 4  ... 837 838 839 >
pointer   Джон Вік 2 / Джон Уік 2 / John Wick: Chapter Two (2017) WEB-DLRip Ukr (Mic) | Sub Eng 
Джон Вік не вміє відпочивати. Навіть коли здається, що він пішов на спочинок, найманець повернеться, якщо потрібно. Колишній співробітник Джона хоче захопити контроль над таємничою гільдією міжнародних кілерів. Вїк повинен повернуться з відставки і боротися з найнебезпечнішими вбивцями в усьому світі. Рим чекає його, а там же буде і улюблений "Мустанг" Джона 1969 року.pointer   WinXP Pro SP3 Corp Rus v17.5.15.1 (11.08.2017) Русская корпоративная версия Windows, созданная на основе Microsoft Windows XP Professional x32 SP3 Volume License Russian содержит все обновления выпущенные на момент релиза, драйвера для SATA винчестеров, системные библиотеки, патчи и твики. Серийный номер интегрирован и при установке вводить не требуется, система проходит проверку подлинности и загружает обновления с узла Windows Update.


  Подробнее   Система | 20 Сентябрь 2011 - 21:13 Ж.Д.А.Л.К.Е.Р. pointer
pointer   Останнє Королівство (Сезон 2) / The Last Kingdom (Season 2) (2017) (2017) WEBRip 
Англія, 872-й рік. Сакс, якого виховали дани, мусить стати на чийсь бік і відіграти свою роль у народженні нової нації пліч-о-пліч з людиною, яку згодом назвуть Королем Альфредом Великим.pointer   Сотня / 100 / The 100 (2017) WEB-DLRip (сезон 4, серии 1-13 из 13) 
В центре сюжета рассказ о последствиях ядерного взрыва на Земле.


pointer   У пустелі смерті (Сезон 2, Серії 1-9) / Into the Badlands (Season 2, Episodes 1-9) (2017) WEB-DLRip Ukr/Eng 
Війни були так давно, що їх ніхто не пам'ятає. Темрява і страх панували тут, поки не з'явилися барони.


pointer   VSO ConvertXtoDVD4_4.1.19.365с_Final 
ConvertXtoDVD - программа, предназначенная для преобразования видео в формат, совместимый с DVD Video, и последующей записи содержимого на DVD.


pointer   Викинг (2016) BDRip [H.264] [Расширенная версия] 
Раннее Средневековье. Время тяжелых мечей и темных законов крови. Правящий род в раздоре. Вина за случайную смерть брата легла на Великого Князя. По закону мстить ему должен младший брат — бастард. За отказ убивать он заплатит всем, что у него было, потому что «для мира нужно больше мечей, чем для войны».


pointer   Не гальмуй / À fond (2016) BDRip-AVC Ukr/Fre 
Сімейство відправляється в подорож на новенькому мінівені рано-вранці, щоб уникнути літніх пробок. Щоб було ще простіше, вони фіксують круїз-контроль на швидкості 130 км/год. І все б нічого, але при спробі повернути з'ясовується, що у них немає контролю над автомобілем.


pointer   Американські боги / American Gods (2017) WEBRip 
Екранізація бестселлара Ніла Ґеймана. Чоловік на ім'я Тінь виходить з в'язниці на кілька днів раніше терміну. За день до цього, він дізнається, що його дружина Лора загинула в автокатастрофі. На шляху додому Тінь зустрічає загадкового чоловіка, який називає себе Містером Середою та втягує його у війну між "старими" і "новими" богами.


pointer   Почему он? (Why Him?) 
Нед Флеминг (Брайн Крэнстон) любящий, но чрезмерно опекающий детей отец, вместе с семьей навещает на каникулах свою старшую дочь в Стэнфорде. Там он сталкивается со своим самым жутким кошмаром: доброжелательно настроенным, но эксцентричным и сумасбродным парнем дочурки – миллиардером Кремниевой долины Лэрдом (Джеймс Франко). Поведение возлюбленного дочери вызывает у Неда презрение, и между героями развивается соперничество. Масло в огонь подливает покупка Лэрдом компании отца просто ради шутки. Нед окончательно сходит с ума, когда осознает, что ничего не понимает в этом гламурном мире высоких технологий, а его любимой дочке Лэрд уже собирается сделать предложение.


  Подробнее   Зарубежные фильмы | 31 Март 2017 - 21:18 M@werik pointer
<1 2 [3] 4  ... 837 838 839 >